Akasya Port konut detayları

Özdemir Beton İnşaat ve Seneger Petrol İnşaat tarafından İstanbul Kurtköy’de hayata geçirilen Akasya Port projesi 17 bin 15 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

4 bloktan oluşacak olan proje 303 konuttan meydana geliyor. Konut tipi olarak da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri mevcut.

Akasya Port projesinin A bloğunda 83 daire, B ve C bloğunda 60 daire, D bloğunda ise 100 daire yer alacak. Akasya Port projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin oluşturulması planlanıyor.

Sosyal donatı olarak içerisinde 2 adet açık yüzme havuzu, sosyal tesis, fitness merkezi, kafeterya, sauna, çocuk oyun alanları ve tenis kortu barındırıyor.

Akasya Port projesi Kurtköy Gişeleri’nin hemen yanı başında bulunuyor. Kurtköy-Pendik Bağlantı Yolu’na komşu olan Akasya Port projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Anadolu Otoyolu’na yakın mesafede sahne alıyor. Viaport Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde inşa edilecek Akasya Port projesi içerisinde yaşayacakların ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir konuma sahip.

Projenin teslim tarihi ve ödeme seçenekleri henüz belli değil.

Tel: 0 216 304 07 07

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın