Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Yenikent Evleri için yaşam başladı

Ankara iline bağlı bulunan Sincan ilçesinde Yenikent Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Altaş Elektrik İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.  Proje bünyesinde 95 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre planlandı. Yenikent Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 188 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Cengiz Topel Caddesi’nde inşa edildi. Yenikent Evleri projesi Menderes Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Yenikent Evleri projesindeki konutların fiyatları 269 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 444 6 258