Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Nata Vega Konut Kuleleri’nde 2. etap satışları başladı

2 blok ve 46 kat yapı ile Nata Holding güvencesinde inşa edilmekte olan Nata Vega Konut Kuleleri kapsamında 2. etap satış işlemleri başlatıldı.

Ankara’nın gökyüzüne uzanan elleri olarak adlandırılan projede 2. etap satışları kapsamında 1+1 ve 2+1 daireler için 24 ay vade ve 3+1 ile 4+1 daireler için 36 ay vade imkanı ve sıfır faiz fırsatı sağlanıyor.

Sadece sağladığı iç imkanlar ile değil bulunduğu bölgenin sağladığı özellikleriyle de dikkat çeken proje, çevre yoluna, şehir merkezine ve havalimanına kolay bir ulaşım sağlıyor.

2014 Nisan ayında 2. etap için teslimleri gerçekleştirilecek Nata Vega Konut Kuleleri özellikle deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde tasarlandı. 369 adet konut yer alan Nata Vega Konut Kuleleri 1+1 seçeneğinden başlamak üzere 6+1’e kadar farklı konutlar bulunuyor.

Çevresine ışıltılı bir yaşam imkanı sunan Nata Holding, bu projede pek çok ünlü markaya ev sahipliği yapan ve Türkiye’nin en uzun tünelli akvaryumunu barındıran Nata Vega outlet alışveriş merkezini de proje içerisine dahil ediyor. Proje hakkında 0312 390 55 55 telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.