Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Mistral İzmir fiyat

İzmir iline bağlı bulunan Bayraklı ilçesinde Mistral İzmir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mistral Yapı Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 13 bin 923 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Mistral İzmir projesi bünyesinde 263 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ankara Caddesi’nde inşa edildi. Mistral İzmir projesi lokasyon olarak ilgi gören bir yerde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mistral İzmir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 100 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mistral İzmir projesinde yer alan konutların fiyatları 1 milyon 186 bin TL ile 3 milyon 210 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 444 0 418