Mebuskent’ten fuara özel yüzde 10 indirim

MebuskentAyhan Kardeşler, Ayhan Can Kardeşler, Angora Ahşap, HSN İnşaat, Taşpınar ve Niğde Pazarı gibi sektörün önde gelen firmalarının AYMOR Grup bünyesinde bir araya gelerek Başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da inşa ettikleri Mebuskent projesi katıldığı Ankara Emlak Fuarı boyunca daire fiyatlarında yüzde 10 indirime gidecek.

Mebuskent’i hayata geçiren AYMOR Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, toplam 602 konutluk 10 blok ve 332 villadan oluşan Mebuskent’in tamamlandığında şehrin içinde yeni bir Ankara oluşacağını belirtti.

Konfor ve huzurun bir araya geldiği Mebuskent ile 9-12 Ekim tarihleri arasında Congresium fuar alanında düzenlenen Ankara Emlak Fuarı’na katıldıklarını kaydeden Ayhan, kurulan stantta projenin uzman ekip eşliğinde anlatıldığını bildirdi.

Fuar kapsamında özel bir kampanyaya imza attıklarını söyleyen Ayhan, “Mebuskent, Ankaralılar’ın yoğun ilgisiyle karşılandı. Biz de bu ilgiye karşılık, katıldığımız fuara özel bir kampanya başlatmak istedik. 169 bin TL’den başlayan konut fiyatlarında yüzde 10 indirime giderken, ödeme koşullarını da yüzde 1 peşinat, 60 ay 0 faiz olarak belirledik. Mebuskent’te konut sahibi olarak ‘Yeni Ankara’da yaşamak isteyenler, sadece 4 gün sürecek bu kampanyamızı kaçırmasın” dedi.

Tel: 444 37 98

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın