Pazar, Nisan 21, 2024
Toki Haberleri

Kırıkkale Yuva Toki kura sonuçları

Kırıkkale Yuva TOKİ kura sonuçları merak ediliyor! Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Yuva Mahallesi’nde hayata geçirilen toplu konut projesi, 100 bin sosyal konut kampanyası kapsamında büyük ilgi görmektedir. Toki projesinde kalan son 2+1 tip dairelerin kuraları çekilecek ve hak sahipleri belli olacaktır.

Kırıkkale Yuva TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kırıkkale Yuva TOKİ kura sonuçlarının açıklanma tarihi büyük bir merakla bekleniyor. Kura sonuçlarının açıklanacağı tarih 26 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir. Salı günü saat 11:00’de başlayacak olan kura çekilişi sonrasında, sonuçlar hemen TOKİ’nin resmi web sitesinde yayınlanacaktır.

Kura Sonuçları Nereden Öğrenilebilir?

Kura sonuçlarına en hızlı ve güvenilir şekilde TOKİ’nin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Sonuçları TOKİ Resmi Kura Sonuçları Sayfası üzerinden TC kimlik numaranız ve şifrenizle öğrenebilirsiniz.

Kura Sonuçlarında Hangi Bilgiler Yer Alacak?

Kura sonuçlarında hak sahiplerinin adı, soyadı, T.C. kimlik numarası, konut tipi ve numarası gibi önemli bilgiler yer alacaktır. Ayrıca kura sonuçlarına göre belirtilen tarihlerde sözleşme imzalamak için TOKİ’ye başvurmanız gerekecektir.

Konut Satışları Nasıl Yapılacak?

Kırıkkale Yuva TOKI konutları 2+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Konut satışları yüzde 25 peşinat ve 180 ay vadeli olarak gerçekleştirilecektir. Peşinatlar, sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. Taksitler ise teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacaktır. Konutlar ayrıca 36 ay içerisinde teslim edilecektir.

2+1 Tip Dairelerin Özellikleri ve Fiyatları

Kırıkkale Yuva TOKI projesinde 2+1 tip daireler brüt 75.45 metrekare, net ise 59.9 metrekare büyüklüğündedir. Bu konutların fiyatları 928.537 TL’den başlamaktadır. Peşinatlar ise 232 bin 134 TL’den başlayacak şekilde belirlenmiştir. Uzun vadeli ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma fırsatı sunulmaktadır.

Sonuç ve Beklentiler

Kırıkkale Yuva TOKI kura sonuçları, binlerce başvurucunun heyecanla beklediği bir anın sonucunu taşıyor. Siz de bu projede şansınızı deneyerek, TOKI’nin sunduğu uygun fiyatlarla konut sahibi olabilirsiniz. Kura sonuçlarının açıklanmasının ardından, hak sahiplerinin hangi dairelere sahip olduğu belli olacak ve sözleşme imzalama işlemleri başlayacaktır.

Kırıkkale Yuva TOKİ Kura Sonuçlarını Canlı İzlemek İçin YouTube Kanalı

Kura sonuçlarını canlı olarak izlemek isteyenler için TOKI’nin resmi YouTube kanalı üzerinden çekilişin tamamını takip etmek mümkündür. Saat 11:00’de başlayacak olan kura çekilişi, heyecanı canlı olarak yaşamak isteyenler için harika bir fırsattır.

Diğer Toki haberleri için tıklayınız…

Emlak haberleri için tıklayınız…