İdealist Yapı Fatih hemen teslim

idealist yapi fatih

İstanbul ilinin Fatih ilçesinde İdealist Yapı Fatih projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İdeal Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar beş blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda bin 300 metrekarelik arsa alanında yükseldi. İdealist Yapı Fatih projesi bünyesinde 32 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mevlanakapı Mahallesi’nde inşa edildi. İdealist Yapı Fatih projesi Bala Tekkesi Sokak’ta bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. İdealist Yapı Fatih projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 105 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. İdealist Yapı Fatih projesindeki konutların fiyatları 580 bin TL’den başlıyor.

Alıcılar için proje kapsamında çocuk oyun alanları da bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 243 59 98