Grena Suadiye hemen teslim

Grena Suadiye

İstanbul şehrinin Kadıköy ilçesinde Grena Suadiye projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje VR Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 100 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Grena Suadiye projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 80 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Emin Ali Paşa Caddesi’nde inşa edildi. Grena Suadiye projesi Çağlar Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Grena Suadiye projesindeki konutların fiyatları 1 milyon 50 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0850 432 82 92