Eston Şehir Koru nerede

Polatyol firmasının imzası ile Eston Şehir Koru projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje geniş yaşam alanları, sosyal olanakları ve konforlu konutları ile dikkat çekiyor. Bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başaran projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Proje kapsamında dairelerin yanı sıra ticari dükkanlar, mağazalar da bulunuyor. Böylelikle bahsi geçen proje bölgedeki daire ihtiyacına ek olarak ticari konut ihtiyacına da yanıt verecek nitelikte inşa ediliyor. Dört katlı bloklardan meydana gelen Eston Şehir Koru projesi bünyesinde bin 90 adet konut barındıracak şekilde planlanmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Merkezi lokasyonu ile ulaşım sıkıntısını ortadan kaldıran proje Bahçeşehir 1. Kısım mahallesinde yer alıyor. Bahsi geçen Eston Şehir Koru projesi Çınarlı Caddesi’nde yükseliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Eston Şehir Koru projesinde 3+1 ve 4+1 daire tipinde konutlar bulunuyor. Söz konusu olan daire ve ticari dükkanların büyüklükleri ise 171,4 metrekare ile 202 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen projedeki konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Eston Şehir Koru projesindeki 3+1 daire tipindeki konutlar 1 milyon 5 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 daire tipindeki konutlar ise 1 milyon 387 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4448616

 

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir