Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Emlak Konut Bizim Mahalle nerede

İstanbul şehrinin Küçükçekmece ilçesinde Emlak Konut Bizim Mahalle projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Emlak Konut GYO imzası ile yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 1 milyon metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Emlak Konut Bizim Mahalle projesi bünyesinde 569 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadara farklılık gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 54 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar donatıları ile de ilgi görüyor. Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde kafe, restoran, yürüyüş parkuru gibi sosyal akitivite alanları yer alıyor. Projede kameralı güvenlik, kapalı otopark gibi donatılar da mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde bulunan konutlar İstasyon Mahallesi’nde inşa ediliyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Halkalı’da bulunuyor.

Bahsi geçen konutların teslim tarihi henüz belli değil.

Telefon: 0212 809 77 77