Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Buca Safir Residence fiyatları

İzmir şehrine bağlı bulunan Buca ilçesinde Buca Safir Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Buca Safir firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Buca Safir Residence projesi bünyesinde 142 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kuruçeşme Mahallesi’nde inşa edildi. Buca Safir Residence projesi 203/52. Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Buca Safir Residence projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 50 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Buca Safir Residence projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 286 bin TL ile 335 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0552 234 14 44