Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Bahçe Meram nerede

Konya ilinin Meram ilçesinde Bahçe Meram projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje CMY Gaz Ürünleri firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 33 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Osman Gazi Mahallesi’nde inşa edildi. Bahçe Meram projesi Selbasançayı Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre düzenlendi. Bahçe Meram projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 199 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine uygun olacak şekilde ücretlendirilmiş durumda. Bahçe Meram projesindeki 4+1 konutların fiyatları 480 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda yer alıyor.

Telefon: 0332 245 80 15