Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Avcılar Exclusive nerede

İzmir şehrinin Bayraklı ilçesinde Avcılar Exclusive projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Avcılar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2022 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje sekiz katlı olarak meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 10 bin 409 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Avcılar Exclusive projesi bünyesinde 274 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Avcılar Exclusive projesinde bulunan konutlar merkezi lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Mansuroğlu Mah. Manas Bulv. No:10’da inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Avcılar Exclusive projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 32 metrekare ile 477 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların donatıları nelerdir?

Bahsi geçen proje kapsamında alıcılar için birçok donatı hayata geçiriliyor. Avcılar Exclusive projesinde açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Bunların yanı sıra site sakinleri için çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi de mevcut. Ayrıca proje kapsamında kapalı otopark ve güvenlik hizmeti de yer alıyor.

Bahsi geçen konutların 2022 yılının Ocak ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02323442824