Address Tuzla’da hemen teslim

İstanbul iline bağlı olan Tuzla ilçesinde Address Tuzla projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kaspıyan Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken projede çalışmalar tamamlandı. Söz konusu olan proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. bu yönü ile bulunduğu bölgedeki dikkatleri üzerine çeken proje zaman sıkıntısı olan alıcılara avantaj sağlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar ayrıca beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer vermiş durumda. Söz konusu olan proje böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacını da karşılayacak nitelikte yaşama kazandırıldı. Address Tuzla projesi toplamda 6 bin 52 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Söz konusu olan proje bünyesinde 120 konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede yükseldi?

Söz konusu olan proje lokasyon özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bahsi geçen Address Tuzla projesi İstasyon Mahallesi, İstasyon Caddesi No:125’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Address Tuzla projesindeki konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 158 metrekare arasında farklılık gösterecek şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Söz konusu olan projedeki konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Address Tuzla projesinde yer alan daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların tümü banka kredisine uygun durumda alıcılarını bekliyor.

Söz konusu olan konutlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 546 01 11

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir