Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

A Loft Bornova fiyatları

İzmir iline bağlı bulunan Bornova ilçesinde A Loft Bornova projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Art 2 İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 56 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlendi. A Loft Bornova projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 55 metrekare ile 60 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. A Loft Bornova projesindeki 1+1 konutların fiyatları 320 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 367 Sokak’ta inşa edildi. A Loft Bornova projesi Kazım Dirik Mahallesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcı ve yatırımcılarını bekliyor.

Telefon: 0232 388 34 34