3. İstanbul Başakşehir’e 3 ödül

İstanbul Başakşehir’in en büyük karma projesi 3. İstanbul Başakşehir, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde 3 ödüle birden layık görüldü.
27’ncisi düzenlenen International Property Awards 2018’in Avrupa ayağı olan European Property Awards gayrimenkul sektörünün devlerinin projelerine ev sahipliği yaptı. Seha Yapı, Adese, Fuzul Grup, Al Zamil ve Başakşehir Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Başakşehir’in en büyük karma projesi 3. İstanbul Başakşehir, 3 kategoride ödül aldı. Avrupa Gayrimenkul Ödüllerinde, yarışmaya katılan projeler; tasarım, kalite, altyapı, yenilik, kararların özgünlüğü ve sürdürülebilir kalkınmaya bağlılık gibi çeşitli kriterlere göre değerlendirildi. 3. İstanbul Başakşehir projesi European Property Awards’ta “En iyi satış ofisi mimari”, “En iyi satış ofisi iç mimari” ve “En iyi örnek daire” kategorilerinde üç ödülün sahibi oldu .Ödüller, projenin mimarları Tülay Gümüşdere ve Berkan Tuğcu’ya takdim edildi.
3. İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, “Başakşehir’de 116 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projenin toplam alanın yüzde 60’ında sert-yumuşak peyzaj alanları bulunuyor. Başakşehir’in en büyük projelerinden biri olan 3. İstanbul’un sosyal donatıları da yatırımcılardan ilgi görüyor. Aynı zamanda İstanbul’un yeni yaşam merkezi olarak kabul gören 3. İstanbul, TEM Otoyolu’na 5 dakika, E-5’e ve İstanbul Havalimanı’na 12 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede bulunması gibi avantajlara sahip durumda” dedi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın