Evora İzmir fiyat listesi

Evora İzmir

Emlak Konut GYO güvencesi ve gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren Teknik Yapı ile Halk GYO ortaklığı tarafından İzmir, Alsancak’ta hayata geçirilen Evora İzmir projesinde dairelerin başlangıç fiyatları belli oldu.

Lansmanı yapılarak ön satışa sunulan Evora İzmir projesi İzmir’in Konak ilçesinde, Alsancak mevkiinde yükselecek. Karma bir proje olarak inşa edilecek olan Evora İzmir projesi, alıcılar için konut, ticaret, park, kültür ve turizm donatılarını bir arada barındırarak bahsettiği karma yapısını hayata geçirecek.

“Türkiye İçin Kazanma Vakti” kampanyasına dahil olan Evora İzmir projesinde yüzde 10 indirim yapılıp indirimli fiyat üzerinden yüzde 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Peşinatı ödedikten sonra kalan kısım için 12. ve 24. aylarda yüzde 15’lik 2 ara ödeme gerçekleştiriliyor. Kalan kısım için de bankasız kefilsiz 0.98 vade farklı 120 ay taksitlendirme yapabilmek mümkün.

Evora İzmir fiyatları ne kadar?

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 olmak üzere toplam beş farklı daire seçeneklerine yer verilen Evora İzmir projesinde ön satışlara başlandı. 36 ayda tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Evora İzmir projesinde konut fiyatları 475 bin TL’den, metrekare birim fiyatları ise 8 bin 150 TL’den başlıyor.

Telefon : 0216 688 78 78

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın