Zorluda Engel Yok projesine ICSC Foundation tarafından ödül

Zorlu Center’ın “Zorluda Engel Yok” projesi ödül aldı. Zorluda Engel Yok projesi ICSC Foundation tarafından ödüle layık görüldü. Zorlu Center “Zorlu’da Engel Yok” projesi ile, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından Community Support Awards (Toplumsal Destek Ödülleri) programından ödüle layık görüldü.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) alışveriş merkezi sektörünün en yenilikçi ve en etkili girişimlerini cesaretlendirmeyi amaçlayan Community Support Avvards (Toplumsal Destek Ödülleri) programında bu yıl Zorlu Center’ın “Zorlu’da Engel Yok” projesini ödüllendirdi.

Amsterdam’da yapılan ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Gayrimenkul Pazarlama Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin, “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC Community Support Avvards’dan ödül almış olmanın gururunu yaşıyoruz. Zorlu Center olarak tüm misafirlerimizin rahatlığı ve konforu için çalışıyor, hiçbir engel ile karşılaşmaksızın Zorlu Center’da keyifle vakit geçirmelerini hedefliyoruz. Bu vizyonumuzun bir parçası olarak ‘Zorlu’da Engel Yok’ projemize Rehber Köpekler Derneği iş birliği ile hayat verdik. Zorlu Center’ı engelliler için ‘Erişilebilir ve Sosyalleşilebilir Destinasyon’ yapmayı amaçlayan ‘Zorlu’ da Engel Yok’ projemiz ile almış olduğumuz bu ödül, bugüne kadar gösterdiğimiz çabaların ne kadar değerli olduğunun işareti olurken, bize çok daha fazlasını yapma motivasyonu sağlayacaktır” açıklamasında bulundu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın