Zer Muhteşem Yeni Yıl’da yeni yıl kampanyası

Ceylan İnşaat, İstanbul, Kadıköy, Göztepe, Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için muhteşem bir kampanya düzenledi.

İnşaatının yüzde 45’i tamamlanan Zer Muhteşem Yeni Yıl projesinde kalan son 8 adet daire için düzenlenen kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında Ceylan İnşaat bünyesinde banka kredisi olmadan 101 ay vade ve yüzde sıfır faizle ödeme fırsatı sunuyor.

Ceylan İnşaat, lansman fiyatlarıyla satışı tüm hızıyla devam eden Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi için yılbaşına özel bir kampanya düzenliyor.

Ceylan İnşaat, inşaatının yüzde 45’ini tamamlanan ve son 8 dairesi kalan proje için 31 Aralık’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, banka kredisi olmadan 101 ay vade ile faizsiz şirket finansmanı sunuyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ulaşım ağına yakınlığıyla da büyük beğeni topluyor.

Yeni konuklarının metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilmesine olanak tanıyan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın