Zenar Nearport sosyal donatıları

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Arnavutköy ilçesinde, Zenar Yapı inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Zenar Nearport konut projesi, toplam 5 bin 461 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

2 blokta toplam 50 adet daireden meydana gelen konut projesinde, ticari üniteler de mevcut durumda bulunuyor. Konut projesinde 2+1 tipte ve 3+1 tipte daireler var. Konut projesindeki 2+1 daireler 64, 83, 111 metrekare, 3+1 tipteki daireler 124 ila 155 metrekare büyüklükte.

Yaklaşık olarak yüzde 42’si satılmış durumdaki konut projesinin Mart 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Zenar Nearport konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 konutların fiyatları, 490 bin TL ila 875 bin TL arasında değişiyor. Konut projesindeki 3+1 dairelerin fiyatları ise 700 bin TL ila 890 bin TL arasında yer alıyor. Projede kişiye özel ödeme koşullarından faydalanıp konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Zenar Nearport konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness salonu, ortak barbekü alanı, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda.

Asansörü bulunan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem yer alıyor. Dairelerde ısı pay ölçerin de bulunduğu konut projesinde, ebeveyn banyosu ve balkon da mevcut durumda.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinin yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Bolluca mevkiinde inşa edilen konut projesi, İstanbul Havalimanı’na sadece 10 dakikalık mesafede yer alıyor. İhsaniye metro durağına çok yakın bir mesafede inşa edilen konut projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de 20 dakika uzaklıkta.

Zenar Nearport konut projesi, Bolluca Mahallesi 139 Ada, 1 Parsel Arnavutköy/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0212 685 30 35-0532 717 05 17 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın