Zenar Nearport fiyat

İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde Zenar Nearport projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Zenar Yapı imzası ile yaşama kazandırılıyor. İki bloktan meydana gelen proje modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çekiyor.

Proje kapsamında dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa ediliyor. Bahsi geçen konutlar bu yönüyle de bölgedeki projelerden bir adım daha öne çıkıyor. Zenar Nearport projesi bünyesinde daire ve dükkanlara yer vermesi sayesinde bölgedeki daire ihtiyacına yanıt vermesi haricinde ticari konut ihtiyacını cevaplayacak şekilde de inşa edilmekte.

Proje toplamda 5 bin 461 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. İki bloktan meydana gelen proje bünyesinde 60 konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Zenar Nearport projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Projede yer alan 2+1 ve 3+1 konutların büyüklükleri ise 64 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan konutların fiyatları daire tiplerine ve büyüklüklerine göre değiklik gösteriyor. Zenar Nearport projesinde bulunan 2+1 konutların fiyatları 490 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen 2+1 konutların en yüksek fiyatı 875 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Projede bulunan 3+1 konutların fiyatları ise 700 bin TL ile 890 bin TL arasında farklılık gösterecek şekilde satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar için kişiye özel olarak ödeme seçenekleri oluşturmak mümkün.

Site sakinleri için çocuk oyun alanları ve sauna gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra da proje kapsamında açık ve kapalı otopark ile kameralı güvenlik hizmeti konut sahiplerine sunuluyor.

Konutların alıcılarına 2020 yılının Mart ayı içinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 685 30 35-0532 717 05 17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir