Yücesoy Konsept’de 219 bin TL’ye

Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilecek olan yeni projesi yeni Yücesoy Konsept ile ilgili çalışmalara başladı.

Ön talep ile erken satışların başladığı Yücesoy Konsept projesi “Fikir net Yücesoy Konsept” sloganı ile satışa sunuluyor.

Üniversitelerin merkezinde, yüksek ve sürekli kira potansiyeline sahip Yücesoy Konsept projesinde yer alan dairelerin tamamı 1+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor.

2 blokta toplam 140 adet konutun bulunduğu Yücesoy Konsept projesindeki 1+1 dairelerin büyüklükleri ise 49 metrekare olarak tasarlandı.

İzmir, Çiğli’de yer alan 3 bin 100 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde inşa edilecek olan Yücesoy Konsept Çiğli projesinde 49 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 dairelerin fiyatları ise 219 bin TL’den başlıyor 240 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Yücesoy Konsept projesinde yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 18 ay vade ile taksitli olarak ödeme imkanı sunuluyor.

2019 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi beklenen Yücesoy Konsept projesinde açık yüzme havuzu, fitness salonu, güvenlik, kapalı otopark gibi alanlar yer alacak.

Tel: 0232 325 51 51

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın