Yücesoy Konsept ödeme planları

İzmir’in Çiğli ilçesinde, Yücesoy Mühendislik şirketi tarafından inşa edilen Yücesoy Konsept konut projesi, toplam 3 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

2 blokta toplam 140 adet daireden oluşan konut projesinde, bütün daireler 1+1 tipte tasarlandı. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri ise 49 metrekare olarak belirlendi.

Konut projesindeki inşaat blokları 7 katlı olarak tasarlandı. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesindeki dairelerin Ağustos 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Yücesoy Konsept konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları 417 bin liradan başlıyor. Konut projesinde, değişik ödeme seçenekleri mevcut durumda. Satılık 2 adet dairenin yer aldığı konut projesinde, ipotek kredisi programından faydalanarak ve inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olabilme şansı mevcut.

Projede peşin alımlarda indirimden faydalanılabiliyor. Konut projesinde vadeli alımlarda yüzde 50 peşinat verip kalanı için 18 ay vadelendirme yapabilme şansı da mevcut.

Yücesoy Konsept konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda.

Asansörlü olan konut projesinde, çamaşır makinesi de mevcut durumda. Konut projesinde ısıtma sistemi olarak ise merkezi sistem kullanılacak.

Toplam 2 bloklu olan konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı. Konut projesinin özellikle öğrencilerden yoğun talep göreceği tahmin ediliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, sosyal donatılarıyla olduğu kadar merkezi konumuyla da ilgi görüyor. Katip Çelebi Üniversitesi’nin hemen karşısında konumlanan konut projesi, toplu taşıma olanaklarına da oldukça yakın bir noktada bulunuyor.

Yücesoy Konsept konut projesi, Balatçık Mahallesi 35620 Atatürk Osb Çiğli/İzmir adresinde konumlanıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0 232 325 51 51 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın