Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Yonca Sitesi Gebze’de yüzde 40 peşinatla

Kocaeli’nin sürekli gelişmekte olan ve özel konumuyla parlayan Gebze ilçesinin, Köşklü Çeşme mahallesinde var olan proje, Gülman Group imzası taşıyor. Gebze Yonca Sitesi E-5 Karayolu’na yakınlığı ve deniz manzaralı konumu ile dikkat çekiyor.

Yonca Sitesi Gebze projesi 60 daireden, ve 4 bloktan oluşuyor. Projede karma konut seçenekleri, 2+1, 3+1 normal daireler ve 4+1 ters ile çatı katı dubleksleri yer alıyor. Dairelerin genişliği: normal daireler, 90 ile 185 metrekare, dubleks daireler ise 185 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Proje;  çevreye, yeşil alana, kaliteye ve birçok yarar sağlayacak donatılara önem veriyor. Bunlardan bazıları; basketbol ve futbol alanı, tenis kortu, küçük çay bahçesi, kamelyalar, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, otopark ve güvenlik gibi.

Yonca Sitesi Gebze konutları projesi ‘mutlu, keyifli ve huzurlu bir hayat için’ ilkesini temel alıyor. 2019’un Ocak ayında teslim edilmesi planlanan projenin çalışmaları son hız devam ediyor.

Gebze Yonca Sitesi’nin fiyatları 290 bin TL’den başlıyor ve yüzde 40 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Projede, kalan kısmı yüzde 60 ödeme ise daire tesliminde yapılabiliyor.

Telefon: 0 212 345 11 00