emlakbulten.com

Yeşilyaka Su kişiye özel ödeme koşulları

Yeşilyaka Su projesi yeşil ve mavinin iç içe olduğu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Nurol İnşaat ve Mesa Mesken San. A.Ş ortaklığı ile hayata geçirilmektedir. 625.383 metrekarelik arsa alanı üzerinde dubleks ve tek katlı 472 adet müstakil villa bulunmaktadır. Bu villalar 3 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Nurol İnşaat ve Mesa Mesken San. A.Ş ortaklığı ile geliştirilen villa projesi, 625.383 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Dubleks ve tek katlı seçenekleri ile toplam 472 adet müstakil villa yer almaktadır. Söz konusu villalar 3 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Ancak villaların brüt ve net büyüklükleri, kat planlarına göre farklılık göstermektedir. Bu bağlamda, bu villaların büyüklüğü brüt 193 metrekare ile 379 metrekare arasında değişmektedir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır.

Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villanın kendine ait kapalı otopark alanı mevcuttur. Projenin 157.282 metrekaresi yeşil alanlara ve 22.000 metrekaresi su kanalları ve göletlere ayrılmıştır. Site ortak alanı içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve spor alanları yer almaktadır. Üstelik her villanın kendine ait bahçe alanı mevcuttur. Villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Söz konusu villalar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Buna ek olarak, VRV klima sistemi de ısıtmak için kullanılabilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Yeşilyaka Su konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Büyükçekmece İlçesi Karaağaç Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje, E-80 otoyolu ile Büyükçekmece Gölü arasında yer almaktadır. İstanbul Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Alkev Özel Okulları ve birçok okula yakın konumdadır. Bununla birlikte hastaneler ve AVM’lere yakın bir lokasyondadır. Üstelik E-80 otoyolu üzerinden Esenyurt ilçe merkezine, Bahçeşehir ve Akbatı AVM’ye 20 dakikada ulaşılmaktadır.

Yeşilyaka Su fiyatları ne kadar?

Yeşilyaka Su projesinde lansman fiyatları ve kişisel ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkündür. 3 artı 1 ve 5 artı 1 villa tipindeki konutlar 16.500.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 212 669 06 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…