Yeşilyaka Su için 0,64 faiz oranı

İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde Yeşilyaka Su projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Mesa Mesken ve Nurol GYO imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 650 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Proje bünyesinde 472 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Yeşilyaka Su projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 148 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Yeşilyaka Su projesinde bulunan dairelerin fiyatları 4 milyon 365 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan en yüksek konut fiyatı ise 8 milyon 730 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Yeşilyaka Su projesinde 12 ay ödemesiz olarak kredi kullanmanız mümkün. Söz konusu olan kredide 180 ay yüzde 0,64 oranında bir vadelendirme uygulanıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Ocak ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 0 986

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın