Yenitepe Kadıköy’de 70 farklı fiyat ve ödeme seçeneği

Yenitepe KadikoyTasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık’ın üstlendiği 3 kat baza ve 21 katlı 4 adet blokta konut, ofis ve ticari alanlardan oluşacak Yenitepe Kadıköy projesinin 24 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedefleniyor. Yenitepe Kadıköy projesinde ev sahibi olmak isteyenlere 70 farklı fiyat ve ödeme seçeneği sunuluyor. Seçenekler arasında peşin indirimi, sıfır faiz seçeneği de yer alıyor.

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Yenitepe Kadıköy ile kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden birini inşa edeceklerini, bunun sadece Nuhoğlu grubu için değil Türkiye için önemli bir proje olduğunu söyledi.

Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren pek çok projede imzası bulunan Nuhoğlu İnşaat, İstanbul’da yer alan farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde dizayn edilen “Yenitepe Kadıköy” projesinde ilk ada için ruhsat sürecini tamamladı. 30 yıla yakın tecrübesiyle inşaat sektörünün öncülerinden biri olan Nuhoğlu İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’de konut, ofis ve ticari alanların bulunduğu ‘Yenitepe Kadıköy’ karma projesini 24 ayda teslim edecek. Yenitepe’nin; yeşil çevre, akıllı yatırım, merkezi konum ve çizgi üstü modern mimari özellikleri talep ve satışlarına da hız kazandırdı.

Ayrıca projede ikinci adada mimari proje İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından onay süreci tamamlandı, önümüzdeki günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ruhsat sürecinin de tamamlanarak 2’inci adada yıkım, kazı ve iksa çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor. Kat sahiplerinin boşalttığı adada, 1 yıllık peşin kira ödemeleri de yapılmaya başlandı. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma projenin 3 kat baza ve 21 katlı 4 adet blok bulunuyor. Büyüklükleri 67 – 250 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan 1100 konuta sahip ‘Yenitepe Kadıköy’ Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonu Kadıköy Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm sürecine de öncülük edecek.

Yenitepe Kadıköy projesinde peşinat ve vade süresine göre her evin 70 farklı fiyat seçeneği oluşuyor. Dolayısıyla müşteriler, farklı fiyat seçenekleri oluşturan tablodan, evinin fiyatını kendisi belirliyor. Üstelik peşin alımlarda da %20 peşin indirimi sunuluyor. Minimum %15 peşinat ile %0 faizli 50 aya kadar vade imkanı da bulunuyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar vade uzatılabiliyor.

Ankara’da Ofis, Konut, Alışveriş Alanları, Otel ve Eğlence Merkezinden oluşan yeni bir karma konseptli projeye başlamanın hazırlıklarını yapan Nuhoğlu İnşaat’ın sürdürdüğü projeler arasında; Modern bir alışveriş merkezi konseptiyle kurgulanan; içinde eğlence ve sosyal merkezlerin, cafelerin bulunduğu Gürpınar balık hali Adana-Erzurum’da 2 ayrı şantiyede yol inşaatı, Irak’taki hastane inşaatı, Medeniyet Üniversitesi inşaatı, Hitit Üniversitesi inşaatı, Çekmeköy Hastanesi inşaatı ve 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesi yer alıyor.