Yenisey Palace projesinin fiyatları

yenisey palace

Antalya’nın Alanya ilçesinde, Yenisey Construction firması tarafından hayata geçirilen Yenisey Palace konut projesi, toplam olarak 27 adet daireden meydana geliyor.

11 katlı bir blok olarak tasarlanan konut projesinde, sadece 2+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor ve alıcıya sunuluyor. Konut projesindeki daireler, 143 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanarak satışa çıkarıldı.

Konut projesinin 2020 yılının ilk yarısında daire sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Yenisey Palace konut projesi ödeme seçenekleri ile ilgili bilgiler

Sadece 2+1 tipte dairelerin yer aldığı lüks konut projesindeki birimlerin fiyatları, 206.000 € ile 456,000 € arasında bulunuyor. Konut projesinde bazı değişik ödeme seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projede inşaat şirketi bünyesinde taksitlendirme yaparak konut sahibi olabilme imkanı mevcut.

Yenisey Palace konut projesinde hangi sosyal donatılar yer alıyor?

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor ve alıcıya sunuluyor. Projede açık yüzme havuzu, oyun parkı, spor alanları ve kapalı otopark mevcut durumda bulunuyor. Lüks tasarımlı konut projesinde geniş peyzaj alanları yer alıyor. Konut projesinde ısınma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Konut projesi sahiplerine içinde mobilya ile teslim ediliyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin konumu hakkında bilgiler

Yenisey Palace konut projesi, Mahmutlar Mahallesi, 220. Sk. No: 2, 07460 Alanya / Antalya adresinde yer alıyor. Konut projesi ile ilgili olan tüm detaylı bilgilere (+90) 242 528 3388 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.