Salı, Aralık 5, 2023
Emlak Haberleri

Yedi Mavi’de 40 ay taksitle ödeme

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Zeytinburnu ilçesinde; Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Yedi Mavi konut projesi, toplam 63 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

Projede 6 blokta toplam 848 adet daire yer alıyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte, 4+1 tipte ve 5+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Projedeki konutların büyüklükleri, 75 metrekare ila 400 metrekare arasında tasarlanarak alıcıya sunuldu.

Konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 1 milyon 550 bin TL ila 3 milyon 290 bin TL arasında yer alıyor. Yedi Mavi konut projesinde birkaç ödeme planı var. Projede peşin ödemede yüzde 20 indirim ve inşaat firması bünyesinde 40 ay vade seçeneği mevcut. Ayrıca 36 ay süresince faizsiz banka kredisi de kullanılabiliyor.

Konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı var. Projede güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, spor salonu, SPA merkezi, kapalı ve açık yüzme havuzu, park ve veteriner servisi gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör de bulunuyor. Merkezi ısıtma sisteminin tercih edildiği proje, akıllı ev sistemleriyle donatıldı.

Deniz manzarası bulunan Yedi Mavi konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi merkezi bir konumda, TOBB’nin Zeytinburnu arazisi üzerinde inşa ediliyor. Proje, toplu taşıma olanaklarına da kolay ulaşılabilir bir yerde hayata geçiriliyor.

Yedi Mavi konut projesi, Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 444 7 034 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda.