Yarımca Park Evleri hemen teslim

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde Yarımca Park Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Türköz İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar birbirinden bağımsız bloklarda inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 11 bin 158 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Yarımca Park Evleri projesi bünyesinde 22 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Yarımca Park Evleri projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1  olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 67 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mimar Sinan Mahallesi’nde inşa edildi. Yarımca Park Evleri projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Yarımca Park Evleri projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 155 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 285 bin TL olarak alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 daire tipindeki konutların fiyatları da 387 bin 500 TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0262 5288095

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın