Yapıların güvenliğini tehdit eden suya karşı en etkili çözüm

Kalekim, su ile temas eden yapılarda güvenle kullanılabilen, çimento esaslı su yalıtım ve beton koruma harcı İZOSEAL 2K+ ile binaları içten (negatif) ya da dıştan (pozitif) koruma altına alıyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim; su basıncına karşı yüksek dayanıklılık sergileyen, tam elastik su yalıtım ve beton koruma harcı İZOSEAL 2K+ ile binalarda güçlü ve kapsamlı çözümler sunuyor. Yapıların güvenliğini tehdit eden sızıntı ve yüzey sularına karşı hem iç hem de dış cephede mükemmel dayanıma sahip İZOSEAL 2K+ ürününü tüketici ve profesyoneller için geliştiren Kalekim, yapılarda konforu azaltan su ve nem gibi olumsuz faktörleri sorun olmaktan çıkarıyor.

İZOSEAL 2K+ ile her yapıda güvenli çözüm
Betona işleyerek su geçirimsizliği sağlayan İZOSEAL 2K+; banyo, duş, tuvalet gibi ıslak hacimli mekanlardan teras ve balkonların yanı sıra, içme suyu depolarından temel ve perde duvarlara kadar çok farklı alanlarda kullanılabiliyor. Beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine rahatlıkla uygulanabilen İZOSEAL 2K+ ayrıca tünel, havuz, asansör çukuru, salamura havuzu, balık yetiştirme havuzu, kaplıca ve hamam gibi tesislerde kullanılabiliyor.

Yapısal olarak sağlam tüm beton yüzeylerin yalıtımında kullanılabilen İZOSEAL 2K+, betonun nefes almasını ve tamamen kurumasını sağlıyor. Betonarme yapının donatısının veya çeliğin korozyona karşı korunmasını da sağlarken, aynı zamanda basınç mukavemetini de artırıyor.

Kalekim’in Ar-Ge merkezinde yapılan karşılaştırmalı testlerde de, tam elastik su yalıtım ve beton koruma harcı olarak mükemmel sonuçlar veren İZOSEAL 2K+, emülsiyon polimer esaslı sıvı bileşen olmasının yanı sıra su geçirimsizliği ve işlenebilirliği artırıcı kimyasal katkılar içeren çimento esaslı toz bileşenden oluşuyor.

Betonda karbonatlaşmayı engelleyen yenilikçi ürünün önemli özelliklerinden biri de donma ve çözünmeye karşı dayanıklı olması. Yüksek tutunma gücüne sahip olan ve çatlamayan İZOSEAL 2K+, toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yapılarda özellikle tercih ediliyor. Hafif yaya trafiğine de uygun olan ürün, uygulama yapılan yüzeye fırça ve mala ile pratik bir şekilde tatbik edilebiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın