Yanan mağaza tekrar hizmete açıldı

Türkiye genelinde franchising olmaksızın kendi şubeleriyle hizmet veren Civil; İstanbul Cevizli’de yanan mağazasını tekrar hizmete açtı. Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran’ın gerçekleştirdiği açılışta animasyon gösterileri, birbirinden farklı hediye dağıtımı ve yüz boyama etkinlikleri yer aldı. Civil’in Cevizli Mağazası’nda açılışa özel hazırladığı ve 6 Mart tarihine kadar devam edecek kampanyasında, ebeveynler her 200TL’lik alışverişte anında 50TL’lik indirim kazanacak.

Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı “maliyet avantajını” müşterilerine yansıtan Civil, İstanbul Cevizli’de yanan mağazasını tekrar hizmete açtı. 7 bin ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile müşterileriyle buluşturan Civil 1200 metrekarelik alanda 20 personeliyle hizmet verecek. Mağazanın açılışında; palyaço ve animasyon gösterileri, hediye dağıtımı ve yüz boyama etkinlikleri yer aldı. Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü gösteri adamı Cengiz Çimen; sürpriz hediyeleri ve şovları ile katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Yıldıran’ın katılımı ile gerçekleşen açılış töreninde Yıldıran; “Cevizli mağazamız Kartal, Maltepe, Pendik, Bostancı, Başıbüyük gibi çok geniş bir bölgeye hitap edecek. Sizlerin huzurunda tüm ekibimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Civil olarak mağazalarımızı sadece tekstil mağazası olmaktan çıkardık. Bebek ve çocuk ile başlayan süreç, kendi içinde branşlaşmaya geçti ve sonunda, araç gereç, ayakkabı, spor giyim, kozmetik, oyuncak, aksesuar, 9 ay 10 gün dediğimiz hamile ve anne reyonları oluştu. Bir sonraki adımımızda da ürün gamımızı daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Cevizli’ye taşınan mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın