Yalıncak Teras 2 mayısta teslim

Trabzon’un Ortahisar ilçesine bağlı Yalıncak Mahallesi’nde, Serander Mimarlık firması imzasıyla hayata geçirilen Yalıncak Teras 2 konut projesi, toplam 72 adet daireden meydana geliyor.

Aynı firma tarafından inşa edilen ve 2016 yılında sahiplerine teslim edilen Yalıncak Teras projesinin yoğun ilgi görmesinin ardından yeni proje hayata geçiriliyor. Toplam 9 katlı olarak tasarlanan konut projesinde, şu an satılık 6 adet daire yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen Yalıncak Teras 2 konut projesinde, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler bulunuyor. 3+1 tipteki konutların büyüklüklerinin 160 metrekareden başladığı konut projesinde, 4+1 tipteki dairelerin büyüklükleri ise 235 metrekareden başlıyor.

Konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 3+1 tipteki dairelerin fiyatları 410 bin TL’den, 4+1 tipteki dairelerin fiyatları ise 680 bin TL’den başlıyor. İnce işleri tamamlanmış durumdaki konut projesinden, ipotek kredisi programından yararlanarak daire sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Mayıs 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan Yalıncak Teras 2 konut projesinin çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Nefis deniz manzaralı ve asansörlü konut projesi, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Jeneratörün de bulunduğu konut projesinde; yüzme havuzu, yürüyüş yolu, fitness salonu, kafeterya, market, fırın, açık otopark ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı olanakları yer alıyor.

Toplam 4 adet bloktan meydana gelen konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Toplam 15 bin 942 metrekare inşaat alanına sahip durumdaki konut projesinin 11 bin 790 metrekarelik bölümü ise yeşil alanlara ayrıldı.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Alıcılarına konforlu bir yaşam vadeden Yalıncak Teras 2 konut projesi, Yalıncak Mahallesi, 61220 Ortahisar/Trabzon adresinde yer alıyor. Proje; Cevahir, Forum, havalimanı, hastane, üniversite, aile plajı, Nov Otel ve şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgilere 0 462 326 78 33 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın