Winlife İstanbul Residence ödeme planları

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesinde, Hak Yapı şirketi tarafından inşa edilen Winlife İstanbul Residence konut projesi, toplam 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

13 katlı tek bloktan oluşan konut projesinde toplam 142 adet daire yer alıyor. Projede 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki 1+1’ler 67, 68, 71 metrekare, 2+1’ler ise 114 ile 116 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Yarısı satılmış durumdaki konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Winlife İstanbul Residence konut projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1 tipteki daireler 332 bin TL ila 421 bin TL arasında fiyatlarla, projedeki 2+1 tipteki daireler ise 606 bin TL ila 701 bin TL arasında fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde yüzde 30 peşinat vererek inşaat firması bünyesinde yüzde 20’lik kısım için taksit yapabilme olanağı var. Kalan yüzde 50’lik para ise teslimde veriliyor.

Winlife İstanbul Residence projesi sosyal donatı olanakları

Projede çok sayıda sosyal donatı olanağı yer alıyor. Projede güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kameriye, barbekü alanı, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve spor salonu gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri mevcut.

Asansörlü olan konut projesinde, yerden ısıtma sistemi ve merkezi sistem var. Dairelerde ısı pay ölçerin olduğu projede split klima da bulunuyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Winlife İstanbul Residence konut projesi, oldukça merkezi bir noktada yer alıyor. Projeden toplu taşıma olanaklarına da kolayca ulaşılabiliyor. Proje, metroya ve E-5’e çok yakın bir yerde. Minibüs ve otobüs güzergahındaki proje, marina ve İDO’ya 5 dakikalık mesafede. Hızlı tren ve Pendik çarşıya yürüme mesafesindeki konut projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na da 10 dakikalık uzaklıkta.

Proje adresi: Kaynarca Mah. Bulvar Cad. Pendik/İstanbul

Telefon: 444 1 620

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın