West Side İstanbul’dan alan yüzde 52 kazandı

Şahinler Holding, Uzman İnşaat, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz, Mes İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Westside İstanbul projesinde satın alanlar yüzde 52 oranında kazanç sağladı.

Westside İstanbul projesi, satışa çıktıktan sonra yatırımcı ve oturumcusuna yüzde 52 oranında kazanç sağladı. Proje değerinin her geçen gün artmaya devam etmesi, daire satın almak isteyenlerin ilgisinin Beylikdüzü’ne çevrilmesine neden oldu.

Beylikdüzü’nde bulunduğu lokasyonla dikkatleri üzerinde toplayanWestside İstanbul, kısa zamanda kazandırdığı değerle, insanların “neden gayrimenkul sektörüne yatırım yaptığı?” sorusuna verilen en anlamlı yanıt niteliğinde.

İlçedeki seçkin AVM’lerin yanı başında yer alan projenin, Beylikdüzü korularına olan komşuluğu ve metrobüs durağının projenin hemen bitişiğinde olması, hızla ve yüksek değer artışının en önemli nedenleri arasında. Ayrıca, yakın zamanda hizmete girecek metronununBeylikdüzü istasyonu da West Side İstanbul’un önünde yer alıyor.

Tüm bunlara ek olarak, gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul’unprojeye yakınlığı göz önüne alındığında, West Side İstanbul’un değeri, tahminlerin de ötesine geçecek gibi görünüyor.

West Side İstanbul’u farklı kılan konumu; yalnızca daire sahiplerinin değil, dükkan yatırımı yapmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor. Kişiye özel ödeme planıyla satışa çıkan cadde dükkanlar, yüksek ciro ve kira getirisi beklentisi olanlar için ideal bir yatırım aracı. Üstelik bu dükkanların satışında %18’lik KDV payı, Westside İstanbul tarafından karşılanıyor. İnsan trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan bölge, ticari hayatın da en hareketli yaşandığı yerleşim yerlerinden biri olarak şimdiden hafızalara kazındı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın