Vitalia Narlıdere hemen teslim

İzmir ilinin Narlıdere ilçesinde Vitalia Narlıdere projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Uzunyayla Group firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar beş blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 10 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Vitalia Narlıdere projesi bünyesinde 91 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Vitalia Narlıdere projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 118 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Vitalia Narlıdere projesindeki konutların fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar için belirlenen en yüksek fiyat ise 3 milyon 500 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İkinci İnönü Mahallesi’nde inşa edildi. Vitalia Narlıdere projesi Musa Anter Sokak’ta bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 0232 239 80 03

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın