Vita Loft Buca’da 209 bin TL’ye

İzmir’in Buca ilçesinde var olan proje, 20 bin metrekare arsa alanı üzerine Sevinç Yapı tarafından hayata geçiyor. Vita Loft Buca projesinin, 5 bin metrekaresi açık sosyal donatılara ve 1500 metrekaresi ise kapalı sosyal donatılara ayrılmış vaziyette.

Proje, Buca’nın en parlak ve farklı, villa konutları olarak sunuluyor. Beklentilerimize cevap verecek olan bir proje, 276 adet konuttan oluşan, müstakil 1+1, 2+0, 2+1, 1+1 teras ve 1+1 karma villalar olarak yer alıyor. Konutların genişlikleri, 55 metrekare ile 128 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Vita Loft Buca Projesi, sosyal donatıları ve konumu ile göz dolduruyor. Ayrıca konut sakinlerini, konumundan dolayı özel ve değerli hissettiriyor.

Vita Loft Buca projesinde Türk hamamı, tenis kortu, havuz manzarası, basketbol ve voleybol sahası gibi  bazı sosyal donatıları var.

Buca metrosunun yapılacak olması, yapım hazırlığında olan Tınaztepe Şehir Hastahanesinin bayağı büyük olması ve Dokuz Eylül Üniversitesi gibi önemli sosyal kuruluşlara yürüme mesafesinde olması, Buca projesinin tamamlanmasının üzerine özel konumu gereği konut alıcısının yüzde elli kar etmesi var sayılıyor.

Vita Loft Buca projesinde yüzde 50 peşinat ile arta kalan kısım için firmanın anlaşmalı bankası Türkiye İş Bankası’nın teklif etmiş olduğu, uygun 0,99 dereceli banka kredisi kullanılabiliyor.

Vita Loft Buca projesinde en düşük konut fiyatı 209 bin TL, en yüksek konut fiyatı ise 499 bin TL arası değişiyor.

Telefon: 0232 487 6 777

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın