Vişne Life hemen teslim

Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde Vişne Life projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Evrenay İnşaat Mühendislik firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Vişne Life projesi bünyesinde 60 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Vişnelik Mahallesi’nde inşa edildi. Vişne Life projesi Özveren Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Vişne Life projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 75 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Vişne Life projesindeki 2+1 konutların fiyatları 290 bin TL olarak belirlenmiş vaziyette. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 390 bin TL ile 540 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 4+1 konutlar da 640 bin TL ile 650 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0222 220 2214

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın