Villakent girişinde Keyifli Yaşam Evleri

EGE-KOOP, Menemen Seyrek’te bin bahçeli konutun yer aldığı Villakent’in girişinde, bahçe içinde 1+1 ve 2+1 lüks dairelerden oluşan Yasemin ve Hanımeli bloklarındaki evleri 1000 lira peşinat ve 1000 lira taksitle satışa sunuyor.

Gediz Üniversitesi’ne 5 dakika mesafede yer alan Ege-Koop’un yeni projesi öğretim üyeleri ve öğrencilerin konut ihtiyaçlarına da cevap verecek. 30 dönümlük alana kurulacak “Ege-Koop Keyifli Yaşam Evleri” 19 blokta ve 200 konuttan oluşuyor. 2 tip projenin hayata geçirileceği bu özel sitede 50 metrekalelik 1+1 85 bin, 77 metrekalelik 2+1 lüks daireler 119 bin liraya sahiplerini bekliyor. 15 milyon dolara mal olacak proje 20 ayda teslim edilecek, temeli Mayıs 2012’de atılacak.

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “Halktan gelen yoğun istek üzerine bu projeyi hayata geçiriyoruz. Ege-Koop Keyifli Yaşam Evleri, maliyet açısından en az, yaşam kalitesi açısından bakılabildiğinde ise en yüksek standartlardadır. Bu proje gelişmiş batı ülkelerindeki uygulamalardan yararlanılarak hazırlanan, ancak o projelerden daha ileri özellikler taşıyan bir girişimdir” diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın