Verra Suites Beykoz projesi ödeme planı

İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Tüfekçioğlu Grup firması imzasıyla hayata geçirilen Verra Suites Beykoz konut projesi, toplam 26 adet konuttan meydana geliyor.

Projede 3 konut bloğu bulunuyor. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, brüt 140 metrekare ile brüt 337 metrekare arasında değişiyor. Projenin Mayıs 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Verra Suites Beykoz konut projesi fiyat bilgisi

Yüzde 30’u satılan konut projesindeki dairelerin fiyatları, 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanarak konut sahibi olabilmek mümkün.

Verra Suites Beykoz konut projesi sosyal donatı olanakları

İstanbul Boğazı manzaralı projede, birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor. Projede güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopak, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan ve yürüyüş alanı gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri bulunuyor.

Asansörlü konut projesinde balkon da var. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Projede her daireye özel yeşil alanlar yer alıyor. Son katlardaki dairelerde de geniş teraslar ve jakuziler bulunuyor. Proje hem deniz hem de orman manzarasına hakim.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Çubuklu’da hayata geçirilen proje, oldukça merkezi bir konuma sahip durumda bulunuyor. Konut projesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne de Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Proje, Boğaz hattı sahiline de yakın bir yerde yükseliyor.

Verra Suites Beykoz konut projesi, Soğuksu Mah. Karadut Sok. No: 1 Beykoz/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0216 341 06 06 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir