Verra Suites Beykoz fiyat

İstanbul şehrinin Beykoz ilçesinde Verra Suites Beykoz projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Tüfekçioğlu Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje aile yaşamına uygun bir şekilde inşa ediliyor. Verra Suites Beykoz projesi bünyesinde 26 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Verra Suites Beykoz projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4,5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 140 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Verra Suites Beykoz projesinde bulunan 2+1 konutlar 1 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 2 milyon 846 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 4,5+1 daire tipindeki konutların fiyatları da 3 milyon 605 bin TL’den başlayarak satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Verra Suites Beykoz projesinde yer alan konutlar banka kredisine uygun. Yüzde 30 peşinatın ardından da firma bünyesinde senet ile vadelendirme yapılabiliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0216 341 06 06

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın