VakıfBank’tan enflasyona endeksli konut kredisi

Ülkemizin lider bankalarından Vakıfbank, vatandaşlara enflasyona endeksli bir konut kredisi sunuyor. Konut sahibi olmak isteyenleri hedef alan kredi, Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi adı altında hizmete sunulmakta.

Piyasadaki faiz oranları ve enflasyon sebebi ile konut almayı erteleyen vatandaşlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunan Vakıfbank, bu kapsamda Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi sayesinde ertelenen taleplerin hayata geçirilmesi sağlıyor.

Müşterilerine kazanç sağlamayı hedefleyen Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi, enflasyondaki azalmalarda faizi de azaltıyor. Konut sahibi olmak isteyen müşteriler eğer önümüzdeki dönemde faiz ve enflasyonlarda azalma bekliyorlarsa bugünden söz konusu krediyi kullanıp ev sahibi olabilir.

Kaçırılmayacak bir fırsat olan Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi’nde birçok avantaj da bulunuyor. Bu kapsamda kredideki faiz oranları otomatik olarak güncellenecek, sabit faizli krediye dönüş yapılma şansı olacak. Tüketiciyi koruyan bir tavana sahip olan kredi, erken kapatmak isteyenler için ise ideal çünkü erkenden ödeme yapmak isteyenler için erken ödeme tazminatı olmayacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın