Vakıf GYO Iconova ile Evim Türkiye Fuarı’na katıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen ve gurbetçi vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Evim Türkiye Fuarı, Almanya’nın Düsseldorf  şehrinde gerçekleştirildi.

8 Şubat 2019 ile 10 Şubat 2019 tarihleri arasında Düsseldorf’da gerçekleştirilen Evim Türkiye Fuarı’na, Avrupa’da yaşayan gurbetçi vatandaşların dışında ayrıca  yabancı yatırımcılarda ilgi gösterdi.

Evim Türkiye Fuarı’na katılan Vakıf GYO A.Ş.’de fuara, ortağı olduğu Iconova projesi ile katıldı ve fuarda Iconova projesini tanıttı.  Avrupa’nın bir çok şehrinden katılımın gerçekleştirildiği fuara yaklaşık 6 bin kişi katılım sağladı. Fuarda, gelirini döviz cinsinden alan ve Türkiye’de yatırım yapmak isteyen gurbetçi vatandaşlarla buluşan Iconova Gaziantep projesi hem ticari hem de konutlardan meydana gelen bir konsepte sahip olması dolayısı ile büyük ilgi gördü.

23 yıldır sektöre yön veren Vakıf GYO, hayata geçirdiği projelerini Evim Türkiye Fuarı aracılığıyla yurtdışın da da tanıtmaya devam ediyor. Proje Türkiye’de oturum veya ticari amaçlı yatırım yapmayı düşünen birçok gurbetçi vatandaş ile Evim Türkiye Fuarı sayesinde  buluşmuş oldu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın