Vadiyaka Cadde Dükkanları 24 Ocak Pazar günü satışa çıkıyor

İstanbul’un değeri en hızlı artan ilçelerinin Başakşehir’de hayata geçirilen Vadiyaka Başakşehir projesinin Cadde Dükkanları 24 Ocak Pazar günü açık artırma usülü ile satışa çıkıyor.

Kamuoyunda büyük heyecan uyandıran Vadiyaka Cadde Dükkanları,24 Ocak Pazar günü Başakşehir’de kurulacak dev çadırda açık artırma usülü ile satışa çıkıyor. Vadiyaka Başakşehir projesinin ticari ünitelerini kapsayan ‘Vadiyaka Cadde Dükkanları’, 24 Ocak Pazar günü saat 14.00’te yapılacak açık artırma ile satışa çıkıyor.

Ticari ünitelerin açık artırması, alanında uzman müzayede firması Eskidji’nin Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis tarafından bizzat yönetilecek. Vadiyaka Başakşehir projesinin yükseleceği alanda kurulacak özel dev çadır içinde gerçekleşecek olan açık artırmanın büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Vadiyaka Başakşehir Cadde dükkanları, biri market alanı olmak üzere toplam 50 ticari üniteden oluşuyor. 1.430 metrekare market alanı hariç geri kalan dükkanların büyüklüğü 78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişiyor.

199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak olan dükkanlar, her geçen gün değeri artan Başakşehir’de yüksek karlı yatırım imkanları sunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın