Utopia Marmaris Ağustos 2018’de teslim

Muğla’nın Marmaris ilçesinde müstakil villa konseptinde tasarlanan Utopia Marmaris projesi 5 dönüm arazi üzerine Art Maris Yapı imzası ile inşa ediliyor.

11 müstakil villa kapasitesi ile yükselen Utopia Marmaris projesi içerisinde 3+1 ve 5+1 villalar barındırıyor. Utopia Marmaris projesinde bulunan 3+1 villalar 385 metrekare arsa üzerine, 5+1 villalar 450 metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Daire büyüklükleri olarak ise 3+1 villalar 302 metrekare, 5+1 daireler 358 metrekare olarak alıcısının karşısına çıkıyor.

Müstakil özelliği ile hayata geçirilecek Utopia Marmaris projesinde her villanın kendine ait otoparkının ve yüzme havuzunu bulunması villa sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Yerden ısıtma sistemi ve hobi odalarının bulunduğu villalarda ayrıca sauna alt yapısı bulunuyor. Saunaya sahip olmak isteyen villa sakinleri dilerlerse bu alt yapı ile villalarından sauna tadını çıkarabilecek. Ağustos 2018’de hayata geçirilmesi planlanan Utopia Marmaris projesinin inşa çalışmaları devam ediyor.

Utopia Marmaris projesinde düşük villa fiyatı 1 milyon 600 TL, en yüksek villa fiyatı ise 1 milyon 750 TL.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın