Unique Kurtköy fiyat

Optimum Yatırım Geliştirme tarafından Aydos ormanlarının yanıbaşında hayata geçirilen Optimum Unique Kurtköy projesinde fiyatlar 380 bin liradan başlıyor.

İstanbul Kurtköy Çamlık mevkiinde yer alan Optimum Unique Kurtköy projesi 8 bin 700 metrekare arsa alan üzerine yükseliyor.

Toplam 58 bağımsız bölümden meydana gelen Optimum Unique Kurtköy projesinde 1+1, 2+1, 3+1 normal daire seçeneklerinin yanısıra 3+1 Bahçe ve Teras Dubleksleri’nden 5+2 Tripleks Tipi villaları tipindeki daireler bulunuyor.

Optimum Unique Kurtköy projesinde buluna dairelerin en küçüğü 75 metrekare büyüklüğünde olurken en büyük daireler ise 295 metrekare alana sahip.

Unique Kurtköy fiyatları ne kadar?

İstanbul Pendik Çamlık mahallesinde inşa edilen Unique Kurtköy projesinde satılık daire fiyatları 380 bin liradan başlıyor 1 milyon 90 bin liraya kadar yükseliyor.

Optimum Unique Kurtköy projesi ne zaman teslim edilecek? Unique Kurtköy projesinin 2016 yılı Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Optimum Unique Kurtköy projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, kafeterya alanı, fitness salonu, sauna, çocuk aktivite salonu ve çocuk oyun parkı gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Tel: 0216 684 00 80

Emlakbulten.Com