Ülkealan’dan kentsel dönüşüm uyarısı

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, özellikle büyük şehirlerde kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırılması gerektiğini söyledi. Ülkealan, bu süreçte dikkatli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Tolga Ülkealan, şehir merkezlerinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projelerinde, insan odaklı bir anlayış izlenmesi gerektiğini kaydetti. Ülkealan, “Kentsel dönüşümde ülkemizde çıkartılan yasalar ve yönetmelikler maalesef istenilen sonucu vermekten çok uzaktır, kanun ve yönetmeliklerdeki boşluklar insanların mağdur olmasına ve dolayısıyla istenilen kentsel dönüşümün yapılmasındaki en büyük engeldir. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropollerde kentsel dönüşüm istenilen düzeyde ve ihtiyacı karşılamaktan çok uzaktır. Kentsel dönüşüm yapılacak alanlardaki hak sahipleri; doğru müteahhit firma ve doğru projenin seçilmesine kadarki süreçlerde çok dikkatli karar vermeli ve mağdur olmamalılar” uyarısında bulundu.

Ülkealan, Ankara’da kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırılması gerektiğini belirtti. Ülkealan “Ankara’da özellikle Bahçelievler, Aydınlıkevler ve Demetevler bölgesinin, lokasyonu ve şehir merkezinde oluşu kentsel dönüşüm projesi ile cazibe merkezi olabilmesi için yeniden yapılandırılması lazım” diye konuştu.

Sunset İncek’te kârlı yatırım fırsatı

2+1’den 6+1+1’e kadar farklı konut seçenekleri ile Ankara’nın en değerli lokasyonlarından İncek’te hayata geçirilen Sunset İncek, sunduğu ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla kârlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Projede 2+1 daireler 119,87 metrekare, 3+1+1 daireler 182,44 metrekare, 5+1+1 269,83 metrekare, 6+1+1 ise 351,12 metrekare büyüklükten başlıyor.

Projede yeşil alanlar, çocuk parkı, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu gibi sosyal alanlar da bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın