Trio Vista Konakları nerede

Afyonkarahisar’ın merkez bölgesinde Trio Vista Konakları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Akgüler İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 48 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Trio Vista Konakları projesi bünyesinde 390 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Trio Vista Konakları projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 122 metrekare ile 390 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor. Trio Vista Konakları projesinde kafe, kreş, restoran, kapalı otopark, açık otopark gibi donatılar da mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Trio Vista Konakları projesi Cumhuriyet Mahallesi, Bahçeşehir Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0272 355 03 03

Bir Cevap Yazın