Trendist Ataşehir’de 250 bin TL’ye

Trendist AtasehirKlasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Trendist Ataşehir projesinde 1+0 daireler 250 bin TL, 1+1 daireler 338 bin TL, 2+1 daireler 428 bin TL, 3+1 daireler 538 bin TL ve 4+1 daireler 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0 dairelerden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Siz de bulutların üzerinde bir yaşamı düşlüyorsanız, Adalar ve deniz manzaralı kuleler tam size göre.

2014 yılında hayata geçirilmesi planlanan Ataşehir Kent Park, 110 dönüm arazisi ile İstanbul Anadolu yakasındaki en önemli şehir parklarından biri olacak. Trendist Ataşehir projesinin hemen yanında, Ataşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek bu park, Ataşehir’e büyük değer katacak. Trendist tam da Ataşehir Kent Park’ın yanıbaşında yer alacak.

Trendist Ataşehir projesinde açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlarıyla Trendist Ataşehir size evinizin yanı başında dilediğiniz gibi spor yapabilme imkanı sunuyor.

www.trendistatasehir.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın