Trendist Ataşehir satılık

Trendist_AtasehirK Yapı ve Solid İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde inşa ettiği Trendist Ataşehir projesinde satılık daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Trendist Ataşehir projesinde yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olabiliyorsunuz.

13 adet 8, 3 adet 33 katlı olmak üzere 16 blokta toplam 820 adet daireden meydana gelen Trendist Ataşehir projesinde satılık daire fiyatları 295 bin TL ile 953 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunulan proje için Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabank ve ING Bank 12 aydan 120 aya kadar farklı vade seçenekleri de sunuyor.

Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0 dairelerden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor.

Trendist Ataşehir projesinde açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlar bulunuyor.

Tel: 444 6 212

Emlakbulten.Com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın